KOMET FOAS EL INSTALLASJON
Lundevågveien 7B
Man-Fre: 08:00 - 16:00
94 50 55 50

Ta kontakt med oss

 

 

 

stian-tollisen-installator

Stian Tollisen

Daglig leder - Installatør - Fagansvarlig

stian@kometas.no
  97699526

Ledelse - Daglig drift

Danny Kleppe

Service ingeniør

danny@kometas.no
  95010819

Elektriker - Tavlemontør - Arx - Brannalarm - Fiber - Tele - IT

Julia Fjeld

Prosjektleder

julia@kometas.no
  41571462

Odd Geir Karlsen

Elektriker - Fiber

odd.geir@kometas.no
  90066720

Elektriker - Svakstrøm - Fiber - Offshore - Industri - Stolpeklatring - EX utstyr - Bolig

Sven Magne Drange

Elektriker

sven.magne@kometas.no
  95800404

Elektriker - Bolig - Stolpeklatring - Industri - Maritimt

Freddy Haulan

Elektriker

freddy@kometas.no
  41363729

Elektriker - bolig - rehab - solceller

Truls Frigstad

Elektriker

truls@koemtas.no
  99458834

Marius Lund

Montør

marius@kometas.no
  47362184

Lærling

Leif Brønn

Elektriker

post@kometas.no
  94505550

Elektriker

Øystein Wangberg

Elektriker - Pensjonist

post@kometas.no
  94505550

Elektriker

Mads Strømme Holen

Montør

mads@kometas.no
  98641537

Michal Salvesen

Elektriker

michal@kometas.no
  90559843

Erling Lyssand

Elektriker - Bas

erling@kometas.no
  95194565

Elektriker - Audio/video - Formann - Bas - Arx

John Stanley Martinsen

Montør

john@kometas.no
  45252934

Mathias Solfjeld

Lærling

mathias@kometas.no
  94505550

Ambesjaer Okbatsien

Lærling

ambis@kometas.no
  96626599

Ole Reidar Nøkland

Elektriker

ole.reidar@kometas.no
  95272174

Elektriker - innleid

Sigbjørn Vatland

Elektriker

sigbjørn@kometas.no
  94505550

Elektriker innleid