KOMET FOAS EL INSTALLASJON
Lundevågveien 7B
Man-Fre: 08:00 - 16:00
94 50 55 50

Ta kontakt med oss

 

 

 

stian-tollisen-installator

Stian Tollisen

Daglig leder - Installatør - Fagansvarlig

stian@kometas.no
  97699526

Ledelse - Daglig drift

Odd Geir Karlsen

Elektriker - Fiber

odd.geir@kometas.no
  90066720

Elektriker - Svakstrøm - Fiber - Offshore - Industri - Stolpeklatring - EX utstyr - Bolig

Danny Kleppe

Service ingeniør

danny@kometas.no
  95010819

Elektriker - Tavlemontør - Arx - Brannalarm - Fiber - Tele - IT

Sven Magne Drange

Elektriker

sven.magne@kometas.no
  95800404

Elektriker - Bolig - Stolpeklatring - Industri - Maritimt

Freddy Haulan

Elektriker

freddy@kometas.no
  41363729

Elektriker - bolig - rehab - solceller

Melvin Stene

Montør

melvin@kometas.no
  48473343

Marius Lund

Lærling

marius@kometas.no
  47362184

Lærling

Leif Brønn

Elektriker

post@kometas.no
  94505550

Elektriker

Øystein Wangberg

Elektriker - Pensjonist

post@kometas.no
  94505550

Elektriker

Mads Strømme Holen

Montør

mads@kometas.no
  98641537

Joakim Pedersen

Elektriker

joakim@kometas.no
  90688451

Elektriker - smarthus - bolig - industri - maritimt

Erling Lyssand

Elektriker - Bas

erling@kometas.no
  95194565

Elektriker - Audio/video - Formann - Bas - Arx

John Stanley Martinsen

Montør

john@kometas.no
  45252934

Julia Fjeld

Prosjektleder

julia@kometas.no
  41571462

Mathias Solfjeld

Lærling

mathias@kometas.no
  94505550

Ole Reidar Nøkland

Elektriker

ole.reidar@kometas.no
  95272174

Elektriker - innleid

Sigbjørn Vatland

Elektriker

sigbjørn@kometas.no
  94505550

Elektriker innleid