KOMET EL INSTALLASJON
Lundevågveien 7B
Man-Fre: 07:30 - 15:30
94 50 55 50

Ta kontakt med oss

 

 

 

Dag Terje Nilsen

Installatør

terje@kometas.no
  93062381

Julia Fjeld

Prosjektleder

julia@kometas.no
  41571462

Freddy Haulan

Prosjektleder

freddy@kometas.no
  41363729

Odd Geir Karlsen

Montør

odd.geir@kometas.no
  90066720

Elektriker - Svakstrøm - Offshore - Industri - Stolpeklatring - EX utstyr - Bolig

Truls Frigstad

Montør

truls@koemtas.no
  99458834

Marius Lund

Montør

marius@kometas.no
  47362184

Solceller

Mads Strømme Holen

Montør

mads@kometas.no
  98641537

Svakstrøm

Michal Salvesen

Montør

michal@kometas.no
  90559843

Kristian Sudland

Montør

kristian.s@kometas.no
  90474122

Elektriker gruppe L - Service - Prosjekt - Skip og maritimt

Leif Brønn

Montør - pensjonist

post@kometas.no
  94505550

Øystein Wangberg

Montør - Pensjonist

post@kometas.no
  94505550

Sigbjørn Vatland

Montør

sigbjørn@kometas.no
  94505550

Elektriker innleid

Ambesjaer Okbatsien

Lærling

ambis@kometas.no
  96626599

Mathias Solfjeld

Lærling

mathias@kometas.no
  94505550

Kaj Schombrutzki

Lagersjef

kaj@kometas.no
  94505550

Benedikte Brekne

Merkantil

post@kometas.no
  94505550